19.07.2011 09:30, Under4, Komentárov: 0
Sudden Strike 2

Sudden Strike 2

Pôvodom komerčný titul, ktorý v minulosti patril medzi najpredávanejšie zo strategických hier si teraz môžete vyskúšať zadarmo!

Písal sa rok 2002 a svetom otriasla realtime stratégia menom Sudden Strike 2, ktorú vtedajší recenzenti hodnotili mimoriadne vysoko, vďaka čomu patrila nielen medzi najpredávanejšie, ale aj najznámejšie tituly z tohto obľúbeného herného žánru. GameTop sa ale postaral o to, aby bola táto pre starších hráčov známa a kvalitná záležitosť distribuovaná pod licenciou typu freeware.

Samotná hra je zasadená do temného obdobia druhej svetovej vojny, ktorá už bola v hernom priemysle omieľaná mnohokrát. Zahráte si v nej za viaceré vojnové tábory (jednotky), konkrétne za Nemecko, Japonsko, Veľkú Britániu, Ameriku a aj za odhodlané Rusko, no tu je nutné podotknúť, že každý z vyššie menovaných disponuje svojim arzenálom a inými kampaňami, respektíve aj misiami. O zábavu a dobre strávený čas máte teda skutočne postarané, ale pripravte sa na ťažkú obtiažnosť, ktorá sa s dnešnými stratégiami bohužiaľ vo väčšine prípadov nedá ani len porovnať. Inými slovami, pokiaľ ste stratég ako sa patrí, prídete si na svoje!

Nakoľko sa jedná o staršiu hru, treba sa pripraviť na horšiu, nie však odpudivú grafiku. Sudden Strike 2 je totižto predovšetkým hrou, ktorá potrápi vaše logické i taktické znalosti, ktoré by ste už mali mať nadobudnuté skôr, než ju vyskúšate, takže jednoznačne nie je určená pre sviatočných hráčov. Určite ju vám ale odporúčame stiahnuť, a to už len z toho dôvodu, že podobne kvalitnú realtime stratégiu zadarmo len tak ľahko nenájdete.


Stiahnuť súbor Veľkosť: 247.09 MB

Under4
viac článkov autora

Výrobca: FireGlow
Distribútor: GameTop
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia: Anglický
Žáner: Stratégie
Vychádza na platformy:
Oficiálna stránka:
Karta hry:
Ovládanie: Pomocou myši.
Plusy:

- Veľké množstvo jednotiek
- Kopec misií
- Spracovanie

Mínusy:

- Absencia hudby
- Citeľne staršia hra po viacerých stránkach

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 0 / 10
(Hodnotení: 0)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012