08.06.2014 14:57, Under4, Komentárov: 0
Wolfenstein: The Final Solution

Wolfenstein: The Final Solution

S dobrodružstvom B. J. Blazkowicza si zaspomínate na zlaté Wolfensteinové časy.

Wolfenstein - The Final Solution je strieľačka z pohľadu prvej osoby, prezentujúca sa ako duchovný nástupca legendárneho titulu Wolfenstein 3D. Tentoraz bude vašou úlohou zavraždiť nacistického generála a sabotovať jeho plán na začatie nebezpečného útoku proti Veľkej Británii, ktorý sa nesmie uskutočniť.

Samotný gameplay je prakticky totožný so svojim predchodcom, pričom je pridané ovládanie pomocou myši. Hoci sa prvá misia odohráva mimo nacistickej pevnosti, kde sa zoznámite s likvidáciou nepriateľov, hneď potom čo dokončíte túto časť, sa ocitnete v známom interiéri hradu. Cez rôzne herné úrovne si budete prebíjať cestu vďaka osvedčeným zbraniam akými sú pištoľ, nôž alebo guľomet, avšak sú tu i ďalší arzenáloví pomocníci.

Pokiaľ chcete zažiť nostalgické chvíle, pripomínajúce pôvodný Wolfenstein, máte jedinečnú príležitosť. Aj napriek tomu, že podobných klonov tu bolo už mnoho, Wolfenstein - The Final Solution vyniká aj novými zvukmi, hudbou a celkovým spracovaním prostredia, čo posúva úroveň zábavy na ešte vyšší level.


Stiahnuť súbor Veľkosť: 4.84 MB

Under4
viac článkov autora

Výrobca: Jazz Software
Distribútor: Jazz Software
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia: Anglický
Žáner: FPS
Vychádza na platformy:
Oficiálna stránka: facebook.com/jazzsoftware
Karta hry:
Ovládanie: Pohybujete sa pomocou tlačidiel WASD a myšou, akcia sa vykonáva ľavým tlačidlom myši.
Plusy:

+ rôzni nepriatelia a nové zbrane
+ spracovanie prostredia
+ slušná hrateľnosť
+ zábavná FPS

Mínusy:

- ide o tematický klon
- pomerne krátka hra

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 8.1 / 10
(Hodnotení: 7)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012