14.01.2011 11:59, Under4, Komentárov: 0
Mini Golf

Mini Golf

Nielen milovník minigolfu, ale aj bežný hráč si môže obľúbiť športovú hru Mini Golf, spracovanú v 3D režime, ktorá zaujme výbornou hrateľnosťou.

Ak ste mali tú česť, vyskúšať si minigolf naostro viete, že ide o šport, ktorý si vyžaduje okrem správnej techniky aj využívanie logického myslenia. Mini Golf ponúka niekoľko kampaní, ktoré sa následne delia do viacerých dráh rôznej obtiažnosti. Nemáte teda otvorené všetky, takže musíte nahrať potrebné skóre na to, aby sa vám otvorili ďalšie. Všetko je spracované v pútavej 3D grafike, ktorá zaujme množstvom detailov.

Trate ponúkajú rovnako, ako v reálnom športe viaceré prekážky rôznej náročnosti. Musíte tak vždy odhadnúť smer a samozrejme aj intenzitu úderu. Na každú dráhu máte určený maximálny počet odpalov, ktoré musíte dodržať, pokiaľ chcete vyskúšať novú dráhu.

Mini Golf ponúka naozaj pochopiteľné a jednoduché ovládanie. Disponuje výbornou hrateľnosťou, trate sa obmieňajú, a ponúkajú stále iné prekážky, ktoré sa stávajú výzvami. Aj vďaka tomu sa táto hra nestáva nudnou ani po dlhšom čase.


Stiahnuť súbor Veľkosť: 18.99 MB

Under4
viac článkov autora

Výrobca: My Play City
Distribútor: My Play City
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia:
Žáner: Športové
Vychádza na platformy:
Oficiálna stránka:
Karta hry:
Ovládanie: Pomocou myši.
Plusy:

- Hrateľnosť
- 3D grafika
- Ovládanie

Mínusy:

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 0 / 10
(Hodnotení: 0)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012