08.12.2010 01:59, Under4, Komentárov: 0
Peklik

Peklik

Táto hra s tajomným názvom je rýdzo česká a zbystrí vašu logiku na maximum.

Celá hra sa odohráva v kruhu, v ktorom sa môžete pohybovať od dvoch do piatich kružníc, kde základ tvorí ich otáčanie pomocou ľavého tlačidla myší. Pokiaľ tlačidlo držíte, všetko je v pohybe, teda pustiť ho môžete za predpokladu, že ste si istý správnym ťahom. Podstatou všetkého je, aby ste to zložili tak, že nebude medzi guličkami iný druhy, respektíve iná farba.

V hre nájdeme tri módy: Kampaňový mód, v ktorom je potrebné, aby ste nahrali určitý počet bodov v danom čase a podobne, logický mód, ktorý nieje z pravidla limitovaný časom, no ako z názvu vyplýva, je zložitejší, a potom tu máme voľný mód, ktorý vám umožní vytvoriť si kombináciu, na akú máte práve náladu.

Grafika zodpovedá žánru, no autori ponúkli netradičný ornamentový štýl, spolu s ešte netradičnejšou keltskou hudbou, ktorá nezaujme každého, no každopádne ide o logickú hru na dlhé chvíle, ktorá vás prevedie kvalitným tutoriálom, navyše je celá lokalizovaná v češtine, takže sa ju nikto nemusí báť nainštalovať.


Stiahnuť súbor Veľkosť: 15.17 MB

Under4
viac článkov autora

Výrobca: Peking a Likandro
Distribútor: Peking a Likandro
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia: CZ
Žáner: Logické
Vychádza na platformy:
Oficiálna stránka:
Karta hry:
Ovládanie: ESC – ukončenie levelu, P - pauza, R – reštart levelu
Plusy:

- Módy
- Množstvo levelov
- Lokalizácia

Mínusy:

- hudba, ktorá nemusí každému sadnúť

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 9 / 10
(Hodnotení: 2)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012