18.11.2010 15:40, Under4, Komentárov: 0
Cloud 9

Cloud 9

Predstavujeme trochu netradičné závody.

Na čom všetkom ste už v hrách závodili? Autá? Motorky? Cloud 9 – freeware Wipeout ponúka závodenie z iného uhľa pohľadu a ukáže vám, že pretekať sa dá aj inak, ako len po ceste. Táto hra totiž ponúka závody vznášadiel, ale nie hocijakých, pôjde o podobné závody, aké sme mohli vidieť vo filmovej edícii Star Wars.

Po zapnutí hry a úvodných informáciách si môžete vybrať, či chcete hrať sám za seba alebo s reálnymi súpermi pomocou multiplayeru. Po výbere singleplayer možnosti sa zobrazí niekoľko funkcií, akú trať si chcete vybrať (hoci je dostupná momentálne iba jedna), počet súperov a nakoniec obtiažnosť, na akú sa práve cítite. Následne môže začať závod. Nakoľko ide o pomerne netypický prostriedok, každého istotne zaujme fakt, ako je na tom ovládanie. Je potrebné, naučiť sa zvládať kombináciu plynu a brzdi, pretože nikdy neviete, aká zákruta vás práve čaká. Po zvládnutí tejto maličkosti bude všetko v poriadku a vy bezpečne dorazíte do cieľa ako prvý. Prečo bezpečne? Každý úder do bočnice trate vám berie energiu zo života, ktorá sa vám zíde na rýchlejšiu jazdu.

Audiovizuálna stránka tejto hry je zvládnutá primerane okolnostiam, aké voľne dostupné hry obsahujú. Nemožno tvrdiť, že je tu prítomná výnimočná grafika, no je plynulá a pekná, rovnako dobre obstála aj hudba, ktorá je v hre použitá a hodí sa pre tento štýl.

Na záver je treba pochváliť tvorcov hry, pretože takýchto hier na svete istotne nenájdeme veľa. Každopádne nejde o zlú hru a hráči, ktorým koluje v žilách namiesto krvi, benzín, nebudú po vyskúšaní tejto atypickej závodnej hry sklamaní.


Stiahnuť súbor Veľkosť: 35.90 MB

Under4
viac článkov autora

Výrobca: Rockin' Moses
Distribútor:
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia: Anglický
Žáner: Závodné
Vychádza na platformy:
Oficiálna stránka:
Karta hry:
Ovládanie: Šípky pre pohyb, tlačidlo N pre štít a tlačidlo M pre zrýchlenie (niečo ako nitro)
Plusy:

- Adrenalín spojený so zábavou
- Téma hry

Mínusy:

- Absencia tratí
- Nízka fyzika vznášadiel

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 6 / 10
(Hodnotení: 1)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012