23.04.2009 14:54, DKF, Komentárov: 0
Ferrari Virtual Race

Ferrari Virtual Race


Kvalitné závody ako plná hra? Áno, aj to ide, keď je to reklama...

No, aby som zasa dal slovíčko závody na správnu mieru. Ferrari Virtual Race je síce automobilový závod, ale bohužiaľ obsahuje iba jeden pretekársky okruh. Avšak páni vývojári si asi povedali, že radšej kvalitu ako kvantitu, pretože táto hra je na pomery free scény veľmi kvalitná. Je vidieť, že hra bola finančne podporená firmou Ferrari, ktorá si tak robí promo svojim nie zrovna lacným automobilom.

V hre si môžete vybrať z troch áut v rôznych farbách a počet okruhov v závode si môžete nastaviť až na 30. Grafika je naozaj vydarená a kvalitná, rozhodne je na nej vidieť práca zaplatených profesionálov. 

Ferrari má s hrou rozsiahlejšie plány, hlavne v oblasti online závodenia, takže táto verzia môže byť vlastne považovaná za taký tréning. Aj keď to nieje zatiaľ zábava na dlhý čas, tak rozhodne táto hra za vyskúšanie stojí. Pre fanúšikov značky Ferrari to platí dvojnásobne.

Hodnotenie: 8

Výrobca:
Ferrari.com

Testovaná platforma: PC
Ovládanie: šípky pre pohyb, C zmena pohľadu kamery
Multiplayer: NieDKF
viac článkov autora

Výrobca:
Distribútor:
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia:
Žáner: Ostatné
Vychádza na platformy:
Oficiálna stránka:
Karta hry:
Ovládanie:
Plusy:
Mínusy:

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 7.7 / 10
(Hodnotení: 3)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012