10.06.2009 10:56, DKF, Komentárov: 0
Colk Cube

Colk Cube


Herná záležitosť, ktorá otestuje rýchlosť, logické myslenie a v neposlednom rade aj vaše reflexy.

Hneď na úplnom začiatku hry ste vtiahnutí takpovediac do deja, kde sa v koži malého panáčika objavíte na štvorcovom hernom poli s rozlohou 7x7 štvorcov.

Vašou úlohou je posúvať farebné kocky k ďalším kockám rovnakej farby, pričom musíte vytvoriť minimálne trojičku. Zdá sa vám to jednoduché? Aj mne sa na začiatku zdalo..

Čím viac kociek pospájate, tým viac kociek sa vám objavuje, čím väčšie skóre chcete dosiahnuť, tým rýchlejšie sa musíte po ploche pohybovať a spájať kocky, pretože neúprosný časový limit, ktorý je len 60 sekúnd sa príliš rýchlo míňa. Samozrejme ho môžete aj spomaliť, ale to len vtedy, keď kocky spájate dostatočne rýchlo. Aby bola obtiažnosť ešte trochu vyššia, tak sa neskôr kocky objavujú aj na sebe. Vašou výhodou je, že môžete vyskočiť, a kocky si posunúť a niekedy dokonca odstrčiť, na koniec hracieho poľa. Pri už vytvorenej trojici môžete kocku opäť použiť a posunúť ju k rovnakej farbe pričom zmizne aj tá...

Hra pri ktorej sa nuda nezastaví ani na návštevu, hra v ktorej si cibríte logiku, hra svojim spôsobom farebná, hra od ktorej sa vám nechce odtrhnúť, pretože chcete čoraz vyššie skóre.. Pre ľudí milujúcich logické výzvy je toto herný bonbónik, tak želám skvelú zábavu.

Hodnotenie: 8

Výrobca:
Teru-soach

Testovaná platforma: PC
Ovládanie: kurzorové šípky – pohyb, x – výskok, q – kamera, z – pohyb kocky na koniec poľa
Multiplayer: NieDKF
viac článkov autora

Výrobca:
Distribútor:
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia:
Žáner: Logické
Vychádza na platformy:
Oficiálna stránka:
Karta hry:
Ovládanie:
Plusy:
Mínusy:

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 10 / 10
(Hodnotení: 1)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012