06.05.2009 14:00, DKF, Komentárov: 0
MindWall

MindWall


Hra, ktorá potrápi vašu predstavivosť a zábavnou formou vám ukáže, že aj skoro žiadna grafika môže dať zabrať vašim očiam.

Na prvý pohľad vás síce môže napadnúť Tetris, ale skutočnosť je iná. Aj napriek tomu, že sa jedná o kocky, skladať sa budú tentokrát úplne inak.

Na začiatku dostanete jednu kocku a proti vám sa bude približovať stena. Stena má vždy inú farbu a v sebe má vyrezané rôzne tvary, do ktorých budete musieť vkladať vami držanú kocku, prípadne iný geometrický útvar.

Hra obsahuje veľké množstvo levelov a samozrejme sú odstupňované podľa obtiažnosti. Ak sa vám nepodarí prejsť prvý, tak nepostúpite ďalej. Logické a jednoduché. Ako to už u takýchto hier býva, tak prvé levely sú až primitívne jednoduché, avšak ako v nich postupujete, tak aj obtiažnosť rastie. A keď vravím, že rastie, tak tým myslím, že do skutočne vysokých výšok.  

Každopádne je táto hra zábavná a kto sa rád logicky potrápi, tak určite sklamaný nebude. Chce to mať len trocha priestorovej orientácie a predstavivosti.


Hodnotenie: 6,5

Výrobca:
Seth A. Robinson

Testovaná platforma: PC
Ovládanie: myš
Multiplayer: Nie


DKF
viac článkov autora

Výrobca:
Distribútor:
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia:
Žáner: Logické
Vychádza na platformy:
Oficiálna stránka:
Karta hry:
Ovládanie:
Plusy:
Mínusy:

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 0 / 10
(Hodnotení: 0)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012