02.07.2010 13:19, Duri, Komentárov: 0
Ne Touchez Pas IV

Ne Touchez Pas IV

Arkáda, ktorá zaujme.


Pokiaľ surfujete po internete za účelom nájsť kvalitnú arkádu s podobizňou slávnej žltej guličky, vaše hľadanie je u konca.

Vďaka šikovnému Britovi Andrewovi McCluskeymu si môžete vychutnať už štvrtý diel Ne Touches Pas, ktorý opäť prekypuje rôznymi logickými hádankami. Ale pozor, chce to silné nervy!

Mňa osobne upútalo už len začiatočné menu, ktoré je skutočne originálne, hoci je hra určená len pre hranie v malom okne (nie na celú plochu). Grafická stránka je napriek tomu na dosť vysokej úrovni, aj keď sú úrovne zostavené z jednoduchých bielych čiar.

Ako tomu bolo po minulé diely, tak aj ten štvrtý obsahuje desiatky voliteľných levelov. Dokopy si ich vyskúšame až 50. Pointou freewarovky je vyhnúť sa nárazu do ktorejkoľvek steny a bezpečne sa dostať až do finišu, v čom vám pomôže šesť hrateľných "postáv": kozmonaut, raketa, vták, štvorec, auto a jetpod (fungujúci na takom istom princípe ako známejší jet-pack).

Zábavu nám dosť často prekazila pomerne vysoká obtiažnosť a sem-tam chaotickejšie ovládanie. Ako sme povedali, chce to silné nervy a rýchle reakcie, inak sa hráč vo vysnenom finálne len tak ľahko neobjaví.

Hodnotenie: 8

Výrobca: NAL
Testovaná platforma: PC
Ovládanie: šípky
Multiplayer: NieDuri
viac článkov autora

Výrobca:
Distribútor:
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia:
Žáner: Arkády
Vychádza na platformy:
Oficiálna stránka:
Karta hry:
Ovládanie:
Plusy:
Mínusy:

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 0 / 10
(Hodnotení: 0)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012