25.06.2009 07:58, yankee, Komentárov: 0
Dragon Master

Dragon Master


Na začiatku bolo vajce (teraz nehovorím o otázke, či vajce, či sliepka)...
Ale aby som sa dostala späť k téme, z vajíčka sa vyliahol dráčik, malinký fialový dráčik. A všimla som si, že rád skáče...:)

Keď som si pustila túto hru, nebola som si celkom istá, o čo v nej ide, pretože keď pred vami skáče ružová loptička po obláčikoch, nieje to hneď tak jednoznačné.

Ale ostaňme zatial pri loptičke resp. vajíčku. Na obrazovke sa pred vami zjaví niekoľko obláčikov, po ktorých môžete skákať všetkými smermi a cestou by nebolo na škodu pozbierať mince, ktoré sa tam nachádzajú – samozrejme všetky. Celkom ľahké, povedali by ste si, ale milé obláčiky niekedy vedia byť pekne zákerné.

Nenápadne, ale zato s cieľom odstrániť vás, púšťajú na vás strely, ktoré je dosť ťažké vidieť, pretože sú rovnakej farby ako okolie, a sú príliš malé. Samozrejme časom sa dostanete aj k ťažším nástrahám, ako sú obláčiky. Veselá skákačka, ktorá k sebe dokáže pripútať na voľné chvíle v podstate kohokoľvek, bez vekovej hranice, ale zato s pevnými nervami. Po grafickej stránke je táto hra vyriešená priam skvele, nenásilné farby, milé prostredia.

 Levely, ktorých je v celej hre 14 sú rôznorodé, farebné a čoraz plnšie nástrah, ktoré sa menia v závislosti od výzoru tej ktorej lokácie.Povedala by som, že ovládanie je dobré, jednoduché, kurzorové šípky ktorými sa pohybujete do strán a shift, ktorým dráčik chŕli oheň na svojich nepriateľov. Nech sa páči, užite si túto nenáročnú ale pútavú skákačku aj vy,a prelúskajte sa až na koniec. Želám príjemnú zábavu..:)
 

Hodnotenie: 7,5
 
Výrobca: Amazing production
Testovaná platforma: PC
Ovládanie: Kurzorové šípky, shift - oheň
Multiplayer: Nie


yankee
viac článkov autora

Výrobca:
Distribútor:
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia:
Žáner: Arkády
Vychádza na platformy:
Oficiálna stránka:
Karta hry:
Ovládanie:
Plusy:
Mínusy:

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 0 / 10
(Hodnotení: 0)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012