02.06.2009 15:00, DKF, Komentárov: 0
Akrasia

Akrasia


Chvíľka zábavy v drogovom opojení,  v podstate takto by sa dala definovať táto arkáda na zabitie voľného času. Celkom originálne poňatie hry, nemyslíte? V hlavnej úlohe – malý závislák.

V úplnom úvode hry ktorý nám predstavuje ovládanie, sa dostaneme tak povediac ku vytúženej pilulke, alebo ak chcete droge, ktorá je hnacím motorom nášho hlavného hrdinu.

Už prvý kontakt s ňou vás privádza do delíria, v ktorom je svet farebný, a krásny. V ňom nepociťujete žiadnu gravitáciu, a nič vám nebráni vziať si ďalšiu a ďalšiu pilulku.

Samozrejme čím viac ich zoberiete, tým máte aj vyššie skóre. Ale aby to nebolo také jednoduché, prichádzajú aj abstinenčné príznaky a s nimi aj prízraky, ktoré vás dokážu dostať do stavu absolútnej dezorientácie. V tomto stave ste pomalší, prízrak vám je v pätách a vtedy prídu dve možnosti voľby. Buď si zoberiete ďalšiu pilulku, alebo sa budete snažiť hľadať dvere, ku ktorým vám ukazuje cestu šípka...

Ale nie všetko je len o zbieraní bodov, v ľavom hornom rohu sa nachádza meradlo, ktoré je každou prijatou pilulkou červenšie. Vašou úlohou je tak dosiahnuť, aby všetko čo na meradle visí, tam aj zostalo. Čím menej vecí sa vám podarí na meradle udržať, tým pochmúrnejší koniec vás čaká..

Takže snáď len, nech sa páči, želám príjemnú drogovú zábavu... :)


Hodnotenie: 7,5

Výrobca:
AHA! Studios

Testovaná platforma: PC
Ovládanie: kurzorové šípky

Multiplayer: NieDKF
viac článkov autora

Výrobca:
Distribútor:
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia:
Žáner: Arkády
Vychádza na platformy:
Oficiálna stránka:
Karta hry:
Ovládanie:
Plusy:
Mínusy:

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 0 / 10
(Hodnotení: 0)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012