11.05.2009 09:27, DKF, Komentárov: 0
Santaman and his iced muffins

Santaman and his iced muffins


Prichádza leto a teplé slnečné lúče nás vyháňajú von, na slniečko. Ale pre tých, ktorí majú radšej zimu, Vianoce, a všetko čo ku tomu patrí, tu máme hru z názvom – Santaman. Ako už sám názov napovedá ide o záležitosť, v ktorej sa ocitnete v koži Santa Clausa.

V tejto nenáročnej, štýlovej retro arkáde, vás čakajú zaujímavo ladené levely, ktorých obtiažnosť sa samozrejme zvyšuje každou ďalšou dosiahnutou úrovňou. Vašou úlohou je zbierať tortičky, alebo ich môžeme nazvať aj muffiny, a dostať sa až ku východu, ktorý sa samozrejme otvorí, až keď máte všetky potrebné muffiny pozbierané.

Ale aby to nebolo len o zbieraní, čakajú vás nástrahy v podobe, kyvadiel, rebríkov, a v neposlednej rade aj zelených „gnómov“, ktorí sú tu samozrejme na to, aby vám zbieranie znepríjemnili. Samozrejme aj pán Santa má pre nich prekvapenie a to v podobe červených a modrých gúľ, ktoré slúžia jak na odstránenie nepriateľov, tak aj na to, aby ste si mohli otvoriť niektoré prístupové cesty. No a keď nepomôžu farebné strely, tak sa môžete zbabelo ukryť do vopred určených miest...

Spomeniem aj používanie rôznofarebných pák, ktoré taktiež slúžia na otváranie ciest, alebo sa vďaka nim môžete dostať ku jednému životu navyše.

V konečnom dôsledku je to nenáročná hra, pre nenáročné chvíle, ktorá sa oplatí hrať aj kvôli tomu, aby ste mohli svoj voľný čas stráviť zábavne..:)
 
Takže – Have fun..:))

Hodnotenie: 7,5

Výrobca:
Hayo Van Reek

Testovaná platforma: PC
Ovládanie: šípky pre pohyb, shift - skok, CTRL - streľba
Multiplayer: NieDKF
viac článkov autora

Výrobca:
Distribútor:
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia:
Žáner: Arkády
Vychádza na platformy:
Oficiálna stránka:
Karta hry:
Ovládanie:
Plusy:
Mínusy:

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 0 / 10
(Hodnotení: 0)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012