31.03.2010 16:05, Duri, Komentárov: 0
rComplex

rComplex


S príšerou v pätách.

Spomaliť by sa v titule rComplex určite neodporúčalo, a to z dôvodu, že máte za chrbtom obrovskú slizkú potvoru obdarenú niekoľkými vraždiacimi chápadlami. Výtvor ľudí z Jesse Venbrux je adrenalínový a hlavne veľmi, ale skutočne veľmi krátky.
 
Ocitáme sa uprostred mrakodrapu v samotnom New Yorku, v koži jediného človeka, ktorý prežil. Po odhalení nebezpečného laboratória plného experimentov na ľuďoch, sa stávame hlavným terčom tunajšieho monštra. A tak sa začína zbesilá jazda o prežitie, v ktorom spomalenie znamená prehru.
 
rComplex má neuveriteľne krátku hraciu dobu, ktorá sa pohybuje od 2-5 minút. Za ten čas si však stihneme zastrieľať, preskákať či podliezť niekoľko prekážok a všetko to vyvrcholí efektívnym sklzom z mrakodrapu.
 
Počin od Jesse Venbrux berte s rezervou, pretože sa jedná len o kratučké demo. Čo z toho nakoniec vznikne sa zatiaľ nevie, no domnievame sa, že sa tvorcovia pokúšajú o grafický koncept v komiksovom duchu.

Hodnotenie: 7,5
 
Výrobca: Jesse Venbrux
Testovaná platforma: PC
Ovládanie: šípka hore/dole pre skok/sklz; kláves Z pre streľbu
Multiplayer: Nie

Duri
viac článkov autora

Výrobca:
Distribútor:
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia:
Žáner: Akčné
Vychádza na platformy:
Oficiálna stránka:
Karta hry:
Ovládanie:
Plusy:
Mínusy:

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 0 / 10
(Hodnotení: 0)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012