02.09.2012 14:00, Under4, Komentárov: 0
Europa Concept

Europa Concept

Dá sa vyrobiť kvalitná FPS hra za sedem dní? To je otázka pre vývojárov, my však poznáme odpoveď. Dá, ale len za predpokladu, že máte Rýchle Prsty.

Nádejne vyzerajúce projekty nemusia vzísť len z produkcie profesionálnych komerčných štúdií. Aj jednotlivci dostávajú svoje šance, napríklad aj na súťaži 7DFPS, z ktorej pochádza aj titul Europa Concept, kombinujúci adventúru, hoci príbeh je povrchný, FPS, i keď si veľa nezastrieľate, no a napokon prekypujúcu tajomnú atmosféru.

Dejisko hry sa odohráva v budúcnosti na mesiaci Europa, patriacim pod planétu Jupiter. Misia zlyhala a vy sa ocitnete sám medzi troskami vašej kozmickej lodi. Čo by ste v takej situácii učinili? Veľa možností žiaľ nemáte a tak najvhodnejším riešením je preskúmať oblasť a poobzerať sa po veciach, ktoré potrebujete. Zíde sa aktivovať robota. Dokáže napríklad zostrojiť vozidlo, s ktorým môžete vykonať prieskum, okolo ktorého sa bude viac-menej točiť celý váš herný čas. Europa Concept je ďalšia vydarená freeware hra, ktorá vás zabaví na relatívne krátku chvíľu, čo je veľká škoda. Jej kvalita je ale vskutku ďalekosiahla, takže vám ju môžeme jedine odporučiť.


Stiahnuť súbor Veľkosť: 114.63 MB

Under4
viac článkov autora

Výrobca: Quick Fingers
Distribútor: Quick Fingers
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia: Anglický jazyk
Žáner: FPS
Vychádza na platformy:
Oficiálna stránka: http://www.quickfingers.net
Karta hry:
Ovládanie: WASD – pohyb, E – interakcia, Shift – beh, Medzerník – skok, Tab – inventár
Plusy:

+ prieskum
+ kvalitná grafika
+ atmosféra prostredia

Mínusy:

- nevyužitý potenciál

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 8 / 10
(Hodnotení: 3)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012