16.12.2011 17:15, Under4, Komentárov: 0
Treasure Adventure Game

Treasure Adventure Game

Vráťme sa do čias minulých.

Toto je legenda zo starých čias, keď bol svet súčasťou jedného kontinentu a ľudia si vytvorili obrovské miesta vedy a mágie. Nad nimi však vládol zlý démon, pohŕdajúci ľuďmi, ktorí kúzla používajú. Zostúpil z neba a chcel sa zmocniť aj toho posledného kúzla na Zemi, prikryť ho rúškom temnoty a pochovať ho.

Uprostred tohto chaosu sa však našiel mladý hrdina - čarodejov učeň. Volal sa Huayin a veril, že by sa mohol postaviť proti zúriacemu démonovi. Pomocou vynaliezavosti a sily vôle získal dvanásť magických predmetov, z ktorých mu každý dodával väčšiu šancu na prekonanie zla. Bitka medzi dvoma nepriateľmi napokon prišla a bola legendárna! Huayin tesne zvíťazil. Avšak pri zúfalom a umierajúcom pohybe spôsobil démon úder do jadra Zeme, čo malo za následok zemetrasenie a prílivové vlny. Po upokojení situácie už z nášho sveta nebol jeden veľký kontinent, ale mnoho ostrovov ako je tomu teraz. Kvôli možnosti návratu démona mladý čarodejník spomínané predmety ukryl po celom svete v nádeji, že v prípade potreby môžu byť použité budúcim záchrancom.

Ako môžete vidieť, táto arkáda v žiadnom prípade nieje ochudobnená o príbeh. Ocenia ju najmä hráči so zmyslom pre retro hry, hľadajúci okrem iného i obrovský otvorený svet. Z našej strany plne odporúčame!


Stiahnuť súbor Veľkosť: 104.00 MB

Under4
viac článkov autora

Výrobca: Robit Studios
Distribútor: Robit Studios
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia: Anglický
Žáner: Akčné adventúry
Vychádza na platformy:
Oficiálna stránka: http://www.robitstudios.com/
Karta hry:
Ovládanie: V súbore „setup“ si nastavíte podľa potrieb.
Plusy:

- Mohutný herný svet
- Príbeh
- Retroštýl

Mínusy:

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 0 / 10
(Hodnotení: 0)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012