21.11.2011 15:43, Under4, Komentárov: 0
City Racing

City Racing

Fanúšikovia Need For Speed a GTA série si teraz možno prídu na svoje.

City Racing je mestská závodná hra plná nedostatkov, ktorá mi do značnej miery pripomenula tak obľúbenú závodnú arkádu Underground 2 z dielov NFS. Podobne ako tam, aj tu sa zúčastníte nelegálnych závodov za ktoré dostanete zaplatené. Tak si zarobíte na to najhlavnejšie čo v živote potrebujete, čiže na rôzne vylepšenia alebo si rovno zadovážite novú káru. V čom vyniká? Nájdete v Undergrounde chodcov alebo políciu? Strieda sa tam deň s nocou? Je tam model poškodenia? Nie je, ale v tejto hre toto všetko nájdete!

Jej grafika je pomerne zastaralá, rozhodne však nie odpudivá. Hudobná stránka je v tomto prípade dôležitá, žiaľ značne sklamala rovnako, ako nepochopiteľne zlá HW optimalizácia. Freeware titul City Racing nečakane prekvapil, na druhej strane sklamal množstvom menších chýb, ktoré nájdete v mínusoch. Každopádne dokáže ponúknuť zábavu, o ktorú určite stojíte.


Stiahnuť súbor Veľkosť: 24.04 MB

Under4
viac článkov autora

Výrobca: GameTop
Distribútor: GameTop
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia: Anglický
Žáner: Arkády
Vychádza na platformy:
Oficiálna stránka: http://gametop.com/
Karta hry:
Ovládanie: Šípkami, I – informácie, C –zmena pohľadu, B – pohľad dozadu
Plusy:

- Prekvapivé
- Prítomnosť polície a chodcov
- Herný svet
- Návyková hrateľnosť
- Striedanie dňa a noci, model poškodenia

Mínusy:

- Sekanie hry
- Hudba
- AI
- Fyzikálny model
- Rôzne bugy

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 8.3 / 10
(Hodnotení: 7)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012