09.11.2011 08:00, Under4, Komentárov: 0
Fishdom

Fishdom

Postavte si svoj Fishdom!

Túžite po vlastnom a hlavne krásnom akváriu, no nemáte čas sa oň reálne starať? Skúste to virtuálnou cestou spolu s logickou arkádou Fishdom, ktorá v podstate spája dve hry v jeden celok. Budovanie predsa len stojí nejaký ten peniaz a tu hneď narážame na problém. Z kade ich vziať?

Základom tejto hry je tradičný koncept, v ktorom je potrebné spájať tri rovnaké symboly na obrazovke. Takto budete spĺňať dané levely, no a za každý úspešne dokončený získate finančnú odmenu, za ktorú si môžete pokúpiť nielen viaceré druhy rybiek, ale i rôzne dekoračné a účelné predmety. Postupne si vybudujete akvárium presne podľa vašich ideálov. Dbajte na vytvorenie čo najideálnejších podmienok pre svojich kamarátov, majúcich plutvy.

Iste viete, že pohľad do akvária je ukľudňujúci a zrejme preto autorov hry napadla myšlienka zakomponovať do nej možnosť vytvorenia si vlastného šetriča obrazovky, s ktorým si môžete vychutnať pohľad na svoje vlastné akvárium aj keď práve nehráte. Dodávame však, že nie každému sa táto možnosť podarí aj zrealizovať, záleží pravdepodobne na operačnom systéme, ktorý používate. Tak či onak si Fishdom zaslúži pochvalu.


Stiahnuť súbor Veľkosť: 40.15 MB

Under4
viac článkov autora

Výrobca: MyPlayCity
Distribútor: MyPlayCity
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia: Anglický
Žáner: Arkády
Vychádza na platformy:
Oficiálna stránka: http://www.myplaycity.com/
Karta hry:
Ovládanie: Myšou
Plusy:

- Dobrá hrateľnosť
- Dve hry v jednej
- Pekné spracovanie
- Šetrič obrazovky

Mínusy:

- Ošúchaný koncept „spoj tri

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 0 / 10
(Hodnotení: 0)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012