06.08.2011 09:40, Under4, Komentárov: 0
Sudden Strike Normandy

Sudden Strike Normandy

Ďalšia časť vojnovej stratégie Sudden Strike nás tentoraz zavedie na známe miesto v Európe, kde zúrili tvrdé a odhodlané boje na oboch stranách.

Po druhom Sudden Strike sa pod záštitou GameTopu zadarmo uvoľňuje aj podtitul Normandy, ktorý sa odohráva vo Francúzku, presnejšie v Normandii, kde sa vylodili spojenecké vojská, aby vážnejšie ochromili už aj tak rozsypanú nemeckú armádu. Hra dokonale preverí vaše taktické schopnosti, takže sa v žiadnom prípade nemôžete bezhlavo púšťať do akcie, skôr naopak, je potrebné poriadne naplánovanie a následne aplikovať istý úder.

Freeware hráčov istotne poteší pútavá, v tomto prípade plne postačujúca a pohľadná grafika, poniektorých možno sklame menšia frustrácia, ktorá sa niekedy zvykne objaviť, ale pokiaľ ste zarytým hráčom tejto série a vojnových stratégií ako takých, Sudden Strike: Normandy bude pre vás tým pravým orechovým. Tak hurá do boja!


Stiahnuť súbor Veľkosť: 187.27 MB

Under4
viac článkov autora

Výrobca: Fireglow
Distribútor: GameTop
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia: Anglický
Žáner: Stratégie
Vychádza na platformy:
Oficiálna stránka: http://www.fireglowgames.com/
Karta hry:
Ovládanie: Pomocou myši.
Plusy:

- Prepracovanosť
- Pekná grafika
- Misie

Mínusy:

- Ovládanie
- Miestami mierna frustrácia

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 9.2 / 10
(Hodnotení: 5)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012