08.07.2011 10:20, Under4, Komentárov: 0
Deadly Race

Deadly Race

Smrtiace závody doslova a do písmena!

Je po nukleárnej katastrofe a odvážlivci z rôznych kútov sveta vynašli nový spôsob zábavy pomenovaný ako Deadly Race – smrtiaci závod. Tu však končia všetky srandy, pretože vašou  úlohou je likvidovať súperov pomocou zbraní a taktiež aj ostať nažive. Na začiatku budete mať k dispozícii auto a šesticu závodných príležitostí, pričom k odomknutiu nových sérií budete potrebovať určitý počet medailí. Cesta za úspechom je však kľukatá, a to kvôli prítomnosti nedokonalého riadenia vozidiel, čo je ale bohužiaľ problémom takmer všetkých závodných hier zadarmo. Ak sa už s riadením popasujete a vyhráte, pripíšete si na svoje konto aj nejaký ten dolár, ktorý sa hodí na kúpu nového auta, prípadne na vylepšenie bojového arzenálu.

Menším sklamaním je rýchlosť áut, ktorá nieje podľa závodného gusta veľmi akceptovateľná, no našťastie je poruke aspoň nitro. Grafika závodnej hry Deadly Race celkom ujde, dá sa pri nej aj nejakú tú chvíľku zabaviť, ale už zmieňované ovládanie a ostatné chybičky robia taký celkový dojem, že z môjho pohľadu hra lepšie hodnotenie aké uvádzam dostať určite nemôže aj pokiaľ vezmem do úvahy fakt, že sa jedná o freeware.


Stiahnuť súbor Veľkosť: 44.25 MB

Under4
viac článkov autora

Výrobca: GameTop
Distribútor: GameTop
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia: Anglický
Žáner: Závodné
Vychádza na platformy:
Oficiálna stránka: http://gametop.com/
Karta hry:
Ovládanie: Pomocou šípok. X pre strieľanie, Ctrl pre použitie nitra.
Plusy:

- Akčnosť
- Grafické spracovanie

Mínusy:

- Ovládanie
- Bugy

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 7.5 / 10
(Hodnotení: 2)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012