07.07.2011 12:00, Under4, Komentárov: 0
Army Assets

Army Assets

Ženy, bytosti patriace do nežnejšieho pohlavia niekedy poriadne prekvapujú okolie, pretože vedia pekne vyzerať aj keď majú oblečenú uniformu a zbraň v ruke.

Predstavujeme vám akčnú zábavnú plošinovku Army Assets so ženami, vojačkami v hlavnej úlohe, s ktorými sa vydáte zdolať nie príliš bezpečné a jednoduché misie. Autor hre doprial celkom obstojný grafický outfit, ale i miestami prehnane vysokú náročnosť, ktorá zahrňuje všelijaké druhy nepriateľov a číhajúcich nástrah, ale nie je to nič, čo by ste s menšou trpezlivosťou a za prítomnosti tematicky trefnej hudby nezvládli, navyše keď je tu k dispozícii aj slušný arzenál zbraní.

Freeware titul Army Assets, patriaci do skupiny tých lepších hier síce neponúkne nič extra originálne, no zato prináša vydarené herné chvíľky v prítomnosti veľmi dobre vyvinutých ženičiek.

 


Stiahnuť súbor Veľkosť: 8.34 MB

Under4
viac článkov autora

Výrobca: fuegerstef
Distribútor: YoYo Games
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia: Anglický
Žáner: Arkády
Vychádza na platformy:
Oficiálna stránka: http://sandbox.yoyogames.com/users/fuegerstef
Karta hry:
Ovládanie: Pomocou šípok. Medzerník/X - strieľanie.
Plusy:

- Zaujímavé prevedenie
- Návyková záležitosť
- Nepriatelia

Mínusy:

- Frustrácia

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 0 / 10
(Hodnotení: 0)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012