16.01.2011 09:00, Under4, Komentárov: 0
Offroad Racers

Offroad Racers

Závody trochu inak.

Offroad Racers vás zavedie do divočiny, po ktorej budete závodiť s rôznymi typmi vozidiel, akými sú napríklad offroady alebo buginy, no v ponuke sú aj Monster trucky. Každý typ vozidla je samozrejme vhodný na iný závod.

Tie sa delia do klasického závodu a do kampane, ktorá ponúkne ďalšie tri módy. Za zmienku určite stojí mód Elimination, ktorý rozdelí trať na pomyslené časové úseky, v ktorých nesmiete skončiť na poslednom mieste, pretože budete vyradený z hry. Otvorenie nových tratí a vozidiel nieje úplne jednoduché. V predošlých závodoch musíte totiž skončiť na stupni víťazov, čo si vyžaduje náhodu a zručnosť, pretože auto si často robí po svojom, takže nieje ojedinelé, keď s ním spravíte aj hodiny. Zaujímavým faktorom je ovládanie, ktoré je neobvyklé. Prebieha za pomoci šípok, no plyn sa tu nahrádza Nitrom, ktoré musíte používať prakticky neustále, pritom si ale treba dávať pozor na to, aby ste neuvarili motor.

Offroad Racers patrí do kategórie arkádových závodov, plných šmykov a adrenalínu. Titul by si zaslúžil aj vyššie hodnotenie, nebyť zlého fyzikálneho modelu, ktorý kazí dojem z hry. V hrách zadarmo si toho ale človek veľmi nenavyberá...


Stiahnuť súbor Veľkosť: 69.80 MB

Under4
viac článkov autora

Výrobca: GameTop
Distribútor: GameTop
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia:
Žáner: Závodné
Vychádza na platformy:
Oficiálna stránka: http://gametop.com/
Karta hry:
Ovládanie: Pomocou šípok. X - „plyn“
Plusy:

- Spracovanie
- Režimy závodenia

Mínusy:

- Fyzikálny model

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 7.2 / 10
(Hodnotení: 5)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012