29.12.2010 00:00, Under4, Komentárov: 0
Ski Challenge 11

Ski Challenge 11

Nový ročník Ski Challenge ponúkne o niečo viac, ako ten predošlý.

Celá séria tejto hry vznikla za pomoci rakúskej verejnoprávnej televízie, a stala sa naozaj obľúbenou medzi hráčmi.

K dispozícií je šesť zjazdoviek, z ktorých sú až tri dostupné hneď na začiatku hry, takže si vyskúšate väčšie spektrum tratí v tréningovom režime. Pred každým závodom si nastavíte všetko potrebné, vrátane rýchlosti, zarezávania a podobne. Takéto nastavenie nieje zbytočné, pretože na každej trati sa lyže správajú inak, takže sa vám môže ľahko stať, že to, čo sa vám podarí na jednej trati, nemusíte na druhej pri rovnakom nastavení zvládnuť.

Po grafickej stránke tento ročník neponúkne prakticky žiadne vylepšenie, ale je viditeľné, že sa autori hry pozreli na jej optimalizáciu, ktorú následne o čosi vylepšili. Tento ročník obsahuje jednu novú trať menom Val d´Isére, no to nieje jediné vylepšenie oproti minulým ročníkom. V Ski Challenge 11 sa nachádzajú tzv. skupinové jazdy, takže je možné hrať aj v týme. Nájdeme tu aj nový dynamický pohybový systém.

Hru Ski Challenge 11 môžeme teda brať za menšiu revolúciu v tejto sérií, pretože priniesla najviac vylepšení, a zanechala lepší dojem, ako ostatné ročníky.


Stiahnuť súbor Veľkosť: 100.32 MB

Under4
viac článkov autora

Výrobca: Greentube
Distribútor:
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia:
Žáner: Športové
Vychádza na platformy:
Oficiálna stránka: http://www.greentube.com/en
Karta hry:
Ovládanie: Pomocou šípok.
Plusy:

- Nová trať
- Fyzika
- Skupinové závody

Mínusy:

- Skoro rovnaká grafika, ako v minulom ročníku

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 8.8 / 10
(Hodnotení: 5)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012