28.12.2010 00:00, Under4, Komentárov: 0
Sorades: Die Befreiung

Sorades: Die Befreiung

Do you speak German? Prečo taká otázka? A čo vlastne Sorades: Die Befreiung je?

Sorades: Die Befreiung by sa dala klasifikovať ako náhrada starej známej hry Command and Conquer, čo znamená, že ide o výbornú 3D real-timovú stratégiu, ktorá ponúkne hneď niekoľko misií. Základom problému je ale nemčina, takže pokiaľ ju neovládate (ako ja), budete mať značné problémy v zorientovaní, ale dá sa to v pohode zvládnuť, pretože základy pozná zrejme každý.
Hra sa odohráva v ďalekej budúcnosti, konkrétne v roku 2184, kedy vo svete zúri vojna, ktorá pripravila o život obrovské množstvo ľudí. Sorades: Die Befreiung ponúka kampane za ľudí, a aj za tzv. Loaderov, ktorí sú najväčším nepriateľom ľudskej rasy. V ponuke je niekoľko budov, ktorých počet nieje príliš veľký, máme tu pomerne veľa vozidiel, ako ľahký tank, rýchla Buggy, transportér, Sinus-Panzer tank, a iné. Všetky jednotky a budovy sa ale dajú vylepšovať, čo vás bude lákať k ďalšiemu postupu.

Sorades: Die Befreiung je výborná stratégia, ktorá by sa mohla aj predávať, no fakt, že ju autori dali k dispozícií zadarmo, je značné plus. Ponúka zaujímavú, no staršiu grafiku, prepracované 3D objekty a pekné animácie. Každý fanúšik tohto žánru by si ju nemal nechať ujsť.


Stiahnuť súbor Veľkosť: 47.95 MB

Under4
viac článkov autora

Výrobca: Sorades team
Distribútor:
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia:
Žáner: Stratégie
Vychádza na platformy:
Oficiálna stránka: http://www.diebefreiung.de/indexhtml.htm
Karta hry:
Ovládanie: Pomocou myši.
Plusy:

- Hrateľnosť
- Vizuálne spracovanie

Mínusy:

- Absencia anglického jazyka

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 8.4 / 10
(Hodnotení: 8)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012