19.12.2010 00:00, Under4, Komentárov: 0
Vogue Tales

Vogue Tales

Teraz by mali zbystrieť predovšetkým zástupkyne nežnejšieho pohlavia, pretože vám prinášame dievčenskú hru, v ktorej budete prevádzkovať vlastný módny salón.

Vogue Tales je hra, ktorú ocenia dievčatá so záujmom o módnu sféru, a rovnako aj tie, ktoré sa radi pekne obliekajú (to chcú asi všetky). Hra funguje na princípe módneho salónu, kde si budú vaši zákazníci kupovať oblečenie, ktoré chcú samozrejme upraviť podľa svojich predstáv, a keď sa to vynásobí počtom zákazníkov, tak vám veľa času na oddych neostáva. Obtiažnosť hry sa pomaly ale isto zvyšuje a návštevníci salónu tak majú neustále vyššie a vyššie nároky, inak povedané, treba sa o nich starať a plniť ich priania. Na spestrenie hry do nej autori pridali aj príbeh, v ktorom začínate v chudobnom mestečku s obmedzenými prostriedkami, a neskôr sa dostanete až do Paríža.

Vogue Tales ponúkne počas hrania niekoľko zmien ateliéru, k dispozícií bude nové vybavenie, ako aj farby prostredia. Časom si môžete kúpiť aj niektoré prostriedky pre väčšiu spokojnosť zákazníkov, ako aj nové látky a podobne.

Hra ponúka peknú grafiku, ktorá sa ale bohužiaľ nedá veľmi upraviť. Tvorcovia hry sa mohli pohrať viac s prijímaním zákazníkov, pretože celý proces je rovnaký: Zákazník príde do obchodu, posadí sa, nad hlavou uvidíte bublinu s jeho prianím, potom absolvujete pár kliknutí, a je to! Okrem reklamy tejto hre nemožno čo vytknúť, takže hodnotenie je naozaj vysoké.


Stiahnuť súbor Veľkosť: 33.41 MB

Under4
viac článkov autora

Výrobca:
Distribútor: My Play City
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia:
Žáner: Ostatné
Vychádza na platformy:
Oficiálna stránka: http://www.myplaycity.com/
Karta hry:
Ovládanie: Pomocou myši.
Plusy:

- Grafika
- Možnosti hry

Mínusy:

- Reklama

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 6 / 10
(Hodnotení: 1)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012