17.12.2010 00:00, Under4, Komentárov: 0
Ultimate Baja Madness

Ultimate Baja Madness

Púšť predstavuje slobodu, ktorú teraz môžete využiť vďaka tejto hre, ktorá vás prevedie svetom púštnych závodov.

Ultimate Baja Madness ponúka celkovo sedem graficky, a predovšetkým detailne spracovaných tratí, ktoré sa okrem púšte odohrávajú aj v úzkych kaňonoch, pri plážach, a samozrejme aj v malých dedinkách. Tieto závody ponúkajú neskutočnú voľnosť, takže do cieľa môžete doraziť viacerými cestami, ale potom je potrebné, aby ste sa zastavili pri každom checkpointe. Môžete sa samozrejme aj bezcieľne premávať po opustenej púšti, alebo si užívať úskalia závodov, akými sú rôzne skokanské mostíky, zbieranie širokej škály bonusov a iné.

Po grafickej stránke táto hra obstála naozaj dobre, no to sa nedá povedať o fyzike áut, ktoré sa občas správajú naozaj neprirodzene. Chýba aspoň základný model poškodenia a ovládanie tiež nieje najlepšie, ale na to si  po chvíľke určite zvyknete. Pokiaľ vás omrzí singleplayer hra, nezúfajte, pretože Ultimate Baja Madness ponúka aj multiplayer po sieti, prípadne si môžete zazávodiť cez splitscreen na jednej konzole. Detaily si v pohode nastavíte, takže ak máte slabší stroj, nieje to žiadny problém, a hru si môžete aj tak vyskúšať.


Stiahnuť súbor Veľkosť: 176.42 MB

Under4
viac článkov autora

Výrobca: Steel Monkeys
Distribútor: Steel Monkeys
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia: Anglický
Žáner: Závodné
Vychádza na platformy:
Oficiálna stránka: http://www.steelmonkeys.com/
Karta hry:
Ovládanie: Pomocou šípok, R – vrátenie sa na trať, medzerník – ručná brzda
Plusy:

- Grafika
- Rozmanitosť prostredia
- Arkádovosť

Mínusy:

- Reklama
- Ovládanie

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 8.5 / 10
(Hodnotení: 4)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012