15.12.2010 08:05, Under4, Komentárov: 0
Azangara

Azangara

Kde sú tie časy, keď boli všetky hrobky plné zlata? Tie už sú za nami, pretože prišli vykrádači a bohatstvo je fuč. Vžite sa do príbehu takého vykrádača hrobiek pomocou nasledovnej hry.

Azangara je trojrozmerná arkáda, s mexickým hlavným hrdinom, ktorý nosí rád sombrero. Neviem presne, kde sa hra odohráva, no súdiac podľa hlavného hrdinu, to bude asi Južná Amerika. Čo vás v hre očakáva? Predovšetkým zábava a potom veľa predmetov, ktoré treba zbierať, a veľa nástrah, ktorým treba odolať. Cieľom hry je vždy prejsť levelom tak, že pozbierate všetky drahokamy a iné hodnotné veci, a následne nájdete únikovú cestu.

Táto hra ponúka dobre prepracovaný herný engine, ktorý obsahuje zaujímavé efekty, grafiku a levely, ktoré sú väčšinou graficky odlišné. Tejto hre chýba dávka deju, preto ju budete po dlhšom čase hodnotiť ako nudnejšiu. Okrem iného obsahuje výborný tutorial, ktorý vás prevedie všetkými úskaliami hry.

Azangara obsahuje nenáročné ovládanie, no celkový dojem z hry by bol lepší, keby v nej nebola prítomná otravná reklama, s ktorou sa ale určite popasujete. :)


Stiahnuť súbor Veľkosť: 21.16 MB

Under4
viac článkov autora

Výrobca: My Play City
Distribútor: My Play City
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia:
Žáner: Arkády
Vychádza na platformy:
Oficiálna stránka: http://www.myplaycity.com/
Karta hry:
Ovládanie: Šípky pre pohyb, medzerník pre skok
Plusy:

- Grafika
- Ovládanie

Mínusy:

- Reklama
- Po čase začne nudiť

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 8.3 / 10
(Hodnotení: 3)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012