10.12.2010 00:00, Under4, Komentárov: 0
Alien Swarm

Alien Swarm

Téma boja proti votrelcom je obľúbená a nevyčerpateľná, ale nie často sa stáva, aby sme tu mali takúto kvalitnú hru úplne zadarmo. Alien Swarm tu už bola v roku 2004, no teraz tu máme jej remake, postavený na Source engine a samozrejme v krajšej grafike.

Ide o akčnú strieľačku z horného pohľadu v trojrozmernom prevedení. Cieľom danej misie, je postupovať levelom až k určenému cieľu. Na začiatku si vyberiete špecializáciu vojakov (špecialista na zbrane, technik, ktorý si poradí s hackovaním, lekár, ktorý pomôže, keď sa to bude najviac hodiť, a ešte tu máme postavu seržanta).  Hra je robená skôr ako multiplayer, takže pokiaľ čakáte kvalitný singleplayer, musím vás sklamať. V hre sa síce nachádza, ale autori ho evidentne nebrali ako primárny cieľ.

Hra ponúka naozaj peknú a prepracovanú grafiku, menu je prehľadné, no jej nároky nie sú príliš malé, takže s optimalizáciou sa mohli autori viac pohrať, na druhú stranu si ale môžete nastaviť ľubovoľné rozlíšenie, vyhladenie hrán, detaily a podobne.

Táto hra nás naozaj prekvapila a jednoznačne ju môžeme len odporúčať. Alien Swarm si môžete stiahnuť zo Steamu TU.

 


Under4
viac článkov autora

Výrobca: Valve
Distribútor: Valve
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia:
Žáner: Akčné
Vychádza na platformy:
Oficiálna stránka: http://store.steampowered.com/app/630/
Karta hry:
Ovládanie: Myš, šípky, 1-3 pre zbrane a iné
Plusy:

- Grafika
- Hrateľnosť
- Multiplayer

Mínusy:

- Singleplayer

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 8 / 10
(Hodnotení: 10)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012