06.12.2010 01:34, Under4, Komentárov: 0
Trials Legends

Trials Legends

Pokiaľ máte radi motorky a šport ako taký, ste na správnom mieste!

Trials Legends je hra, ktorá spája to najlepšie zo skúseností z rokov 2000 – 2005 tejto série, kedy tieto hry vychádzali ako online Java a malé PC hry. Na začiatok je potrebné povedať, že nejde o lacnú motorkársku hru, ale o mimoriadne kvalitne audiovizuálne spracovaný titul, ktorý si vás celkom iste získa.

Hra obsahuje niekoľko zaujímavých tratí z rôznych prostredí, šesť modelov motoriek, z ktorých má každá iné vlastnosti, ako rôznu váhu alebo maximálnu možne dosiahnuteľnú rýchlosť. Vyniká zaujímavou a hlavne pomerne dosť realistickou fyzikou jazdca, ako aj samotnej motorky.

Grafika prostredia si vás určite získa, pretože každá trať je niečím zaujímavá a jedinečná, rovnako ako zvuky motora motorky, ktoré sú naozaj reálne a tak vháňajú do hry strhujúci zážitok. Trials Legends je po grafickej stránke pomerne dobre optimalizovaný a na jeho chod postačí PC s OS Windows XP, dvojjadrový 1.2 GHz procesor a 1 GB pamäť RAM.

So športovou hrou Trials Legends sa nebudete nudiť, práve naopak, musíte byť stále v strehu, pretože ovládanie motorky cez prekážky nieje žiadna sranda a chce to naozajstnú dávku sústredenosti.


Stiahnuť súbor Veľkosť: 103.67 MB

Under4
viac článkov autora

Výrobca: RedLynx
Distribútor: RedLynx
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia:
Žáner: Športové
Vychádza na platformy:
Oficiálna stránka: http://www.redlynx.com/
Karta hry:
Ovládanie: pomocou šípok, akcelerácia tlačidlom (hore), R - reštart od začiatku trate, medzerník – reštart od posledného checkpointu, +/- - regulácia zvuku, F1 – legenda
Plusy:

- Dobré audiovizuálne spracovanie
- Realistické chovanie jazdca

Mínusy:

- Pomerne malý výber motoriek

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 8 / 10
(Hodnotení: 2)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012