05.12.2010 08:59, Under4, Komentárov: 0
Gun Girl 2

Gun Girl 2

Gun Girl 2 je hra, ktorá spája elementy skvelej hrateľnosti a zombíkov s prsnatou blondínkou v štýle akčnej arkády. Táto kombinácia nemá naozaj chybu a preto sa táto hra stala veľmi obľúbenou na celom svete. Je tak jednoduchá, až je výborná. Dosť chválenia, poďme si ju zrecenzovať.

Na začiatku si vyberiete niekoľko nastavení, prípadne zmeníte ovládanie a môžete začať. Jednoduché menu prejdete prakticky okamžite a potom si už bude treba vybrať postavu ženy, alebo muža a začať hrať. Nieje tu prítomný prakticky žiadny dej, takže ten môžeme rovno preskočiť a nazrieť bližšie do hry. Celé sa to odohráva zo začiatku v peknom a detailnom prostredí, no časom hra stráca na kvalite, pretože sa ocitnete v tmavých a nezaujímavých priestoroch. Je tu prítomných niekoľko silných zbraní, čo je tu koniec koncov aj obyčajná pištoľ.

Nájdeme tu pomerne peknú, i keď ako som spomínal, časom nezaujímavú grafiku, ktorá je obohatená o rockový soundtrack, ktorý do hry celkom dobre zapadá, takže sa bude páčiť aj ľuďom, ktorým tento hudobný štýl veľmi nevonia.

Gun Girl 2 je jednoducho originálna hra, ktorá má zaujímavý zombie obsah, ktorý do nej vháňa miestami poriadnu dávku adrenalínu.


Stiahnuť súbor Veľkosť: 118.44 MB

Under4
viac článkov autora

Výrobca: Paul Schneider
Distribútor: Paul Schneider
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia:
Žáner: Akčné
Vychádza na platformy:
Oficiálna stránka: http://www.gungirl2.com/
Karta hry:
Ovládanie: ovládanie pomocou šípok, A streľba, menenie zbraní Q a E, výskok S
Plusy:

- Celkom obstojná grafika  
- Dobrá hrateľnosť

Mínusy:

- Postupné zhoršovanie prostredia a jeho kvality

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 0 / 10
(Hodnotení: 0)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012