03.12.2010 01:48, Under4, Komentárov: 0
Funny Miners

Funny Miners

Funny Miners patrí do žánru budovateľských stratégií, pretože cieľom hry je vytvárať rôzne činnosti a stavať monumentálne sídla. Let's go to work!

Základom celej hry je ťažba drahokamov, ktoré musíte po vyťažení predať kúzelníkovi a za zarobené peniaze realizovať rozvoj. Toto všetko musíte robiť pomocou baníkov, no lepšie povedané banských škriatkov, ktorí sú extrémne lenivý. Neustále si vymýšľajú dôvody, ako nepracovať a preto ich musíte klikaním neustále posielať naspäť do bane. Myslíte si, „jednoduché“? Tak to ani zďaleka, pretože sa im môže zlomiť krompáč, budú pociťovať hlad, takže musíte s nimi navštíviť miestnu krčmu, prípade ochorejú a bude treba zájsť na ošetrovňu. Na vydolované bohatstvo si treba dávať pozor, pretože šikovné myši ukradnú, čo môžu.

Funny Miners obsahuje niekoľko graficky pekne spracovaných levelov. Je to hra pre deti i dospelých, a zaručuje naozajstnú zábavu, takže nuda sa pri tejto hre konať nebude. Ako malé mínus treba spomenúť nie príliš presné ovládanie, ktoré budete pociťovať pri plnení viacerých úloh naraz.


Stiahnuť súbor Veľkosť: 45.74 MB

Under4
viac článkov autora

Výrobca: GameTop
Distribútor: GameTop
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia:
Žáner: Stratégie
Vychádza na platformy:
Oficiálna stránka: http://gametop.com/
Karta hry:
Ovládanie: Pomocou myši
Plusy:

- Zábavná a netradičná hra  
- Grafika prostredia

Mínusy:

- Nedokonalé ovládanie

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 0 / 10
(Hodnotení: 0)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012