29.11.2010 13:25, Under4, Komentárov: 0
Truck Racing by Renault Trucks

Truck Racing by Renault Trucks

Truck Racing by Renault Trucks nie sú len obyčajné preteky ťahačov, ale hra, ktorá vyniká pôsobivou grafikou, zaujímavo spracovaným prostredím a hráčskym menu.

Po nainštalovaní hry a následným spustením sa objaví tabuľka, kde si vyberiete grafické vlastnosti. Nemusíte sa báť, pretože hra je dobre optimalizovaná, takže si môžete dovoliť zvoliť aj vyššie nastavenia pri staršom PC. Menu hry ma dosť prekvapilo, pretože obsahuje napodiv veľa funkcií, ktoré sa vo voľne dostupnej hre nedajú očakávať. Môžete si spraviť svoj profil, vidieť štatistky, vybrať ťahač a v neposlednom rade si ho aj prezrieť v 3D režime.

Hra ponúka naozaj zaujímavo prepracovanú grafiku, a teraz nemyslím len prostredie, ale aj samotné detaily vozovky a ťahača. Fyzika ťahačov nieje veľmi pôsobivá, pretože tá veľmi nekorešponduje s realitou. Aj napriek tomu je hra vyvinutá tak, aby obtiažnosť sedela s hrou, a tak, umiestniť sa na prvom mieste nebude také jednoduché, ako pri lacnej arkáde. Treba vedieť dobre narábať s brzdou a s plynom, aby ste neskončili na krajnici, z ktorej sa už len ťažko vyhrabete a skončíte tak na kraji umiestnenia z celkovo 16 vozidiel, ktoré sa na trati nachádzajú.

Truck Racing by Renault Trucks nás teda milo prekvapila skoro v každom ohľade, a chyby ktoré má nemožno veľmi zohľadniť v hodnotení, pretože si treba uvedomiť, že ide o hru zadarmo. Je vhodná pre hráčov, ktorí majú radi ťahače a závody vo všeobecnosti.


Stiahnuť súbor Veľkosť: 384.86 MB

Under4
viac článkov autora

Výrobca:
Distribútor:
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia:
Žáner: Závodné
Vychádza na platformy:
Oficiálna stránka: http://truckracing.renault-trucks.com/
Karta hry:
Ovládanie: Pomocou šípok na klávesnici
Plusy:

- Pekná grafika
- Dobré hráčske prostredie

Mínusy:

- Zlá fyzika ťahačov

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 9.1 / 10
(Hodnotení: 14)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012