27.11.2010 09:11, Under4, Komentárov: 0
Dream Cars

Dream Cars

Dream Cars je hra, ktorá spája dva elementy simulátoru. Jednak je to simulácia života (autodielne), respektíve obchodu s autami, kde musíte zákazníka obslúžiť a starať sa o jeho spokojnosť, a na druhej strane ide o závodnú hru.

Autodielňa a práca s autami pre dievčatá nikdy veľmi neinklinovala, no Dasha a Masha sú výnimkami. Ich snom bolo vždy predávať autá a mať svoju autodielňu, čo sa im aj podarilo.

Autori hry sa primárne zamerali na simuláciu obchodu, ktorý poskytuje naozaj zaujímavé možnosti v celkom obstojnej hrateľnosti, ktorá sa časom môže stať nudnou. Ako to funguje? Dievčatá majú svoj servis a predajňu, čo samozrejme nieje jednoduché a preto sa musia obracať v každom ohľade. Prácu majú podelenú tak, že jedno dievča sa stará o zákazníkov, ktorým treba poskytnúť katalóg, kávu a zabezpečiť komfort pri výbere auta. Pokiaľ si zákazník vyberie, úlohou druhého dievčaťa ostáva toto auto vyrobiť. Postupne nebudete stačiť na nároky klienta, preto bude nutné osloviť externého predajcu, z predaja ktorého budete mať len 20%. Na každý level máte niekoľko minút, no hra sa preruší v okamihu, keď nazbierate potrebné financie na vylepšenia.

Samotné závody už nie sú tak dokonale spracované, ako simulácia obchodu, pretože pripomínajú skôr klasickú online flash závodnú hru, až máte pocit, že ide len o doplnok hry, a nie o jej primárny zámer. Pomocou myši sa vyhýbate prekážkam na ceste a tak prejsť závodom nebude žiaden väčší problém. Neskôr budete môcť počas závodu zbierať aj peniaze, ale vylepší sa aj systém prekážok (napríklad v podobne olejových škvŕn na vozovke).

Dream Cars je skôr hra pre bežného hráča, ktorý sa potrebuje odreagovať, ako pre hráča, ktorý očakáva poriadnu simuláciu závodu. Rovnako je možné z tematiky hry usúdiť, že ide primárne o dievčenskú, a nie chlapčenskú hru.


Stiahnuť súbor Veľkosť: 94.31 MB

Under4
viac článkov autora

Výrobca: GameTop
Distribútor: GameTop
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia:
Žáner: Ostatné
Vychádza na platformy:
Oficiálna stránka: http://gametop.com/
Karta hry:
Ovládanie: Všetko pomocou myši
Plusy:

- Tematika (dve hry v jednej)

Mínusy:

- Nekvalitne spracované závody

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 7.3 / 10
(Hodnotení: 4)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012