07.01.2011 10:00, Under4, Komentárov: 0
Knight's Gambit

Knight's Gambit

Šachy sú známou logickou hrou, ktorá sa dokáže dokonale pohrať s mysľou.

Nieje jednoduché vybrať šachy, ktoré ponúknu dobrú hrateľnosť aj dizajn, no hra Knight's Gambit toto všetko obsahuje. Túto kráľovskú hru si zahráte v offline aj online režime, pokiaľ si chcete zahrať proti reálnym súperom, čo nieje veľmi potrebné, pretože aj hranie proti počítaču dokáže poriadne zabrať. Internet je plný návodov, s ktorými sa šach naučíte hrať, ale v podstate nejde o nič ťažké, takže pravidlá pochopíte pomerne rýchlo. Taktika je už čisto na vás, a získate ju predovšetkým skúsenosťami. Počítač predstavuje ťažkého súpera, ktorého je však možné prelomiť, a tak sa táto hra stáva vhodnou už pre pokročilých začiatočníkov.

Knight's Gambit ponúka solídnu grafiku, ktorá sa môže prepínať, takže si vyberiete medzi 2D a 3D režimom. 3D režim síce vyzerá krajšie, ale v praxi sa lepšie uplatní klasický pohľad v 2D režime. Môžete si vybrať aj dizajn šachovnice, respektíve figúrok, ale aj stranu, za ktorú chcete hrať.

Táto hra je okrem reklamy prakticky dokonalá, a ponúka všetko to, čo šachový hráč čaká. Pri inštalácií odporúčam odškrtnúť zobrazovanie reklamnej lišty, inak sa dá reklama v pohode pretrpieť.


Stiahnuť súbor Veľkosť: 14.43 MB

Under4
viac článkov autora

Výrobca:
Distribútor: My Play City
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia:
Žáner: Logické
Vychádza na platformy:
Oficiálna stránka:
Karta hry:
Ovládanie: Pomocou myši.
Plusy:

- Možnosti hry
- Grafika

Mínusy:

- Reklama
- Nevyužitý potenciál 3D režimu

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 10 / 10
(Hodnotení: 3)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012